KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14513019

nr 1451 3019

Attila Balla

(f. 1959), Ungern

2 st, 80x57. Signerad, blandteknik, daterad -95, yttermått inklusive ram: 86x62 cm

(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:17:20

Attila Balla

Läs mer om Attila Balla